ARIA - Radyoloji | Foschi | ELK Diagnostic

ARIA Yazılım

ARIA, veterinerlere yüksek kaliteli görüntüler çekmeye yardımcı olan akıllı ve çok yönlü bir yazılımdır.

ARIA, pratik, hızlı ve homojen bir organizasyon, paylaşım ve herhangi bir röntgen cihazıyla alınan tüm diyagnostik görüntülerin saklanmasına olanak tanır. Arayüzü sezgisel, hızlı ve kullanımı son derece kolaydır. Değişiklik yapmak zorunda kalmadan mevcut bilgisayar ağınızla kesintisiz bir şekilde entegre edilebilir.

Yakala, Oku, Arşivle.
Sadece üç tıklamayla.

ARIA, veterinerlere daha kaliteli ve hızlı görüntü alabilmek için daha akıllı ve çok yönlü bir yazılım olup, daha hassas ve hızlı tanı koymak için sadece birkaç saniye net sonuçlar verir.

ARIA evrimleşir ve büyür.
İstediğin gibi.

ARIA, veterinerlere daha kaliteli ve hızlı görüntü alabilmek için daha akıllı ve çok yönlü bir yazılım olup, daha hassas ve hızlı tanı koymak için sadece birkaç saniye net sonuçlar verir.Araçlar ve Programlar ile Komple Bir Sistem.

ARIA, sadece bir yazılım aracı değil, raporlardan tıbbi kayıtlara, arşivden idari verilere kadar klinikteki tüm iş akışını yönetmek için sağlam bir platformdur. ARIA, iş akışınızı iyileştirmek, daha doğru teşhis koymak ve entegre bakım sunmak için bir takım araçlar sağlar.


İhtiyacınız olan tüm fonksiyonlar ARIA ile bir tık uzakta.
Rapor: görüntüleri tıbbi raporla yazdırabilirsiniz.
Yakınlaştırma: Farklı zum seviyeleri çalışmanızı geliştirebilir.
Uygulama: diğer teşhis sistemlerinden muayyenleri alıp istediğiniz hastanın kayıtlarına bağlayabilirsiniz.
Ortopedi: 1: 1 ölçekli ölçüm sayesinde, incelenen anatomik parçalar ve uzuvlar üzerinde milimetre hassas kayıtlar elde edebilirsiniz.
Teşhis: teşhis çalışması için daha fazla radyografiyi karşılaştırabilirsiniz. Teşhis görüntüsü farklı ekranlarda görüntülenebilir ve paylaşılabilir: bu sadece ARIA sağlayabilen bir özelliktir.

ARIA Digital Görüntüleme Sistemleri ile Çekilen Röntgen Görüntüleri